١١٢٠ مگاوات همراهی بخش اداری در مدیریت مصرف برق

سخنگوی صنعت برق از همکاری مسئولانه ادارات و نهادهای عمومی با طرح های مدیریت مصرف برق به میزان هزار و ١٢٠ مگاوات خبر داد .

١١٢٠ مگاوات همراهی بخش اداری در مدیریت مصرف برق
پژواک کارفرما -

مصطفی رجبی مشهدی مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به اینکه میزان مدیریت مصرف بخش اداری کشور به رقم بی‌سابقه  یکهزار و ١٢٠مگاوات رسیده است، اظهار داشت با پیگیری‌های پیوسته شرکت‌های توزیع نیروی برق در سراسر کشور و همکاری ادارات، با بخشنامه ابلاغی میزان مدیریت مصرف برق بخش اداری به رقم هزار و ١٢٠ مگاوات رسید که بی سابقه است.
به گفته رجبی مشهدی تا سال گذشته بیشترین میزان مدیریت مصرف ثبت شده توسط بخش اداری کشور از٨٠٠ مگاوات فراتر نرفته بود، اما امسال به رقم بی سابقه ١١٢٠ مگاوات رسید.
سخنگوی صنعت برق با بیان اینکه  هنوز با هدف نهایی در نظر گرفته شده فاصله داریم، خاطرنشان کرد: سهم در نظر گرفته شده برای بخش اداری کشور ١٥٠٠ مگاوات است که امیدواریم در روزهای آینده به آن دست یافته و این رقم تثبیت شود.
مدیرعامل توانیر با یادآوری این که براساس مصوبه هیئت دولت، ادارات باید در ساعات کاری ٣٠ درصد و پس از پایان وقت اداری ٦٠ درصد از مصرف برق خود را کاهش دهند، از آن دسته از مشترکان اداری که هنوز خود را ملزم به اجرای این مصوبه نکرده اند درخواست کرد به منظور پیشگیری از قطع برق خود با صنعت برق همکاری کنند.
سخنگوی صنعت برق با اشاره به لزوم توجه بیشتر نهادهای عمومی، دولتی و غیردولتی در این زمینه، تاکید کرد: تاکنون ٧٠ درصد از مشترکان بزرگ اداری شامل نهادهای عمومی و اداری مجهز به کنتور هوشمند شده‌اند،از طریق این کنتورها بر رعایت مدیریت مصرف ادارات نظارت شده و امکان قطع برق اداراتی که بعد از دوبار اخطار هنوز در اجرای مدیریت مصرف برقشان همکاری نمی کنند از راه دور وجود دارد.

 

انتهای پیام
۱۵۵۳
دیدگاه
آخرین‌های اقتصادی
آخرین اخبار
پربازدیدها