درباره ما

 

«پژواک کارفرما» (اولین رسانه مرجع حوزه صنفی و کارفرمایی ایران)

پژواک کارفرما با مجوز شماره ۹۳۶۴۵ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دی ماه 1402 آغاز به کار کرد. این پایگاه خبری تحت نظارت هیات عالی نظارت بر مطبوعات، فعالیت می‌کند.

 

مدیر مسوول: محمد هادی قنوات (رییس هیات مدیره کانون کارفرمایی خوزستان)

سردبیر: زهره مجتهدزاده

 

آگاهی یک فضیلت و جهل یک گناه است

فقدان رسانه‌ای مستقل برای انعکاس صدای کارفرمایان و کارآفرینان، کارگران و بازنشستگان محترم، دلیل راه‌اندازی پایگاه خبری پژواک کارفرما است.

بیان دیدگاه‌ انجمن‌های صنفی کارفرمایی، کانون‌های کارفرمایی، اتاق‌های بازرگانی، تعاون، اصناف، اتحادیه‌ها و فعالین بخش خصوصی و نیز توسعه آموزش‌های رسانه‌ای انجمن‌ها و تشکل‌های صنفی کارفرمایی، ایجاد بانک اطلاعاتی و دسترسی آسان جهت ارتباط فراگیر با هیات مدیره‌های انجمن‌ها و فعالین این بخش‌ها از جمله اهداف "پژواک کارفرما" است.

همچنین ابعاد این رسانه مطالبه محور در فضای مجازی و حقیقی می‌تواند نمود داشته و حلقه ارتباطی حوزه کارفرمایی با کارگری، دولت و مجلس باشد.

امید است، با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها برای تهیه، تولید خبر و محتوا و ایجاد بانک اطلاعاتی در بستر حوزه صنفی کارفرمایی کشور و همچنین حمایت شما مخاطبان عزیز از طریق ارسال مطالب و اطلاعات مورد نیاز به این پایگاه خبری_تحلیلی، بتوانیم به نحوی شایسته، خط‌مشی و اثرگذاری سیاست‌های حوزه کارفرمایی کشور بر توسعه و آبادانی ایران عزیز را اجرا کنیم.