پژواک کارفرما گزارش می‌دهد؛

جزئیات برگزاری اولین جلسه هم‌اندیشی کانون عالی کارفرمایی ایران

اولین جلسه هم‌اندیشی اعضای هیئت مدیره و بازرسان، روسای کمیسیون‌ها و نمایندگان کانون عالی کارفرمایی ایران، دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ با حضور معاون روابط کار و مدیران حوزه روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

جزئیات برگزاری اولین جلسه هم‌اندیشی کانون عالی کارفرمایی ایران
پژواک کارفرما -

اولین جلسه هم‌اندیشی اعضای هیئت مدیره و بازرسان، روسای کمیسیون‌ها و نمایندگان کانون عالی کارفرمایی ایران، دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ با حضور علی حسین رعیتی فرد، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جعفر محمدی، سرپرست اداره کل سازمان‌های کارگری و کارفرمایی، احمد غریوی، مدیر کل روابط کار  و جبران خدمت، احمدرضا پرنده، مدیر کل بازرسی کار ، حبیب الله جلیلی، رئیس مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار، محمد هادی حبیبی ماچیانی، مدیر کل موسسات کارآموزی آزاد و آموزشگاه‌های سراسر کشور، مجید شایق، معاون روابط کار اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران و مجید شیخی، مدیر کل وصول بیمه سازمان تامین اجتماعی و همچنین محمد عطاردیان، رییس شورای عالی مشورتی کانون عالی کارفرمایی ایران، برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پژواک کارفرما، داود آدینه، دبیر کل کانون عالی کارفرمایی ایران، در ابتدای نشست، هدف از برگزاری جلسه هم‌اندیشی را علاوه بر رعایت سنت حسنه دیدار نوروزی، معرفی برنامه‌های کانون عالی کارفرمایی ایران در سال ۱۴۰۳ و رؤسای کمیسیون‌ها و اهداف و برنامه‌های آنها اعلام کرد.

در بخش بعدی، روسای کمیسیون‌ها و نمایندگان کانون با معرفی کمیسیون و کارگروه مرتبط، مختصری از وظایف محوله را توضیح د ادند.

همچنین حمید رضا سیفی، نایب رئیس اول کانون عالی کارفرمایی ایران، ضمن خوش آمدگویی به مدعوین، برگزاری مجامع تشکل‌های کارفرمایی، تحت نظارت نمایندگان کانون عالی و وزارت تعاون را  از موارد مهم و حائز اهمیت برشمرد و از معاون وزیرکار، دستور در تسریع این اقدام قانونی را درخواست کرد و در باره راهبردهای کانون عالی کارفرمایی ایران در سال ۱۴۰۳، مطالبی را عنوان و تعامل جدی با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را با عنایت به پیام  نوروزی مقام معظم رهبری و نامگذاری سال ۱۴۰۳ به نام جهش تولید و مشارکت مردمی، از  رئوس برنامه‌های کانون عالی کارفرمایی، اعلام کرد.

344

در ادامه، علی حسین رعیتی فرد، با ابراز خرسندی از ایجاد وفاق و همدلی در سطح مدیریت کلان کانون عالی، از عزم کانون برای یک خیز جدی سخن گفت و آمادگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را برای استفاده از ظرفیت تشکل‌ها به خصوص تشکل‌های کارفرمایی و در راس آن کانون عالی کارفرمایی ایران در موضوع برون سپاری، اعلام کرد.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزاری جلساتی از این دست که در سطح عالی و با هدف توسعه شکل می‌گیرد، را مطلوب دانست و به ظرفیت‌های فراوان جامعه کارفرمایی برای کسب توفیقات بیشتراشاره و اظهارامیدواری کرد که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بتواند به شکل مطلوب از ظرفیت‌های تشکل‌ها و کانون کارفرمایی بهره‌مند شود.

در ادامه مراسم، رعیتی فرد با یادآوری فعالیت‌های سعید عمرانی در دوران تصدی مسئولیت خطیر در قوه قضاییه به عنوان معاون قضایی دادستان کل کشور از ایشان  قدردانی و حکم ریاست کمیسیون داوری، حقوقی و حمایت‌های قضایی کانون عالی کارفرمایی ایران را به وی اعطا کرد.

30

اسامی روسای کمیسیون‌ها و نمایندگان کانون که به جایگاه فراخوانده و احکام مربوطه را از معاون روابط کار دریافت کردند، به شرح زیر است:

حمید رضا سیفی – عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق های تابعه

اصغر آهنی‌ها – رئیس کمیسیون تامین اجتماعی

حسن محتشم – رئیس کمیسیون احداث، انرژی و خدمات فنی و مهندسی

رضا امیر نژاد – رئیس کمیسیون محیط زیست، توسعه پایدار و آب

کرم اله دانشفرد – رئیس کمیسیون آموزش و پژوهش

محمد رضا نیلفروشان – رئیس کمیسیون حمل و نقل ترانزیت و لجستیک

داود جوانی – رئیس کمیسیون روابط کار و حفاظت فنی

آرام فاتحی – رئیس کمیسیون روابط بین الملل

مجید آهنگریان – رئیس کمیسیون اشتغال و کارآفرینی

رحیم عابدی – رئیس کمیسیون امور عضویت و نظارت بر تشکل ها

محمد هادی موقعی – رئیس کمیسیون تامین مالی و سرمایه گذاری

ناصر شریفی مطلق – رئیس کمیسیون امور مجلس

احسان ثقفی – رئیس کمیسیون صنعت ماشین آلات و تجهیزات

مهدی صفری – رئیس کمیسیون معدن و صنایع معدنی

اسفندیار سیفی – رئیس کمیسیون گردشگری و صنایع دستی

ابوالفضل عباسی – رئیس کمیسیون کسب و کار نوین، دانش بنیان و هوشمند سازی

عبدالهی- نایب رئیس کمیسیون امور مالیات، گمرک و بانک

محمد تکلی – عضو کمیته تامین اجتماعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید

مهدی روحانی - عضو هیات امنای موسسه کار و تامین اجتماعی

محمد هادی قنوات - عضو علی البدل شورای عالی کار

محمد رسول سماکچی - عضو علی البدل شورای عالی کار

حمید رضا غزنوی – عضو کمیته مزد

انتهای پیام
۷۸۰
دیدگاه
آخرین‌های اقتصادی
آخرین اخبار
پربازدیدها