نماینده تهران انتقاد کرد:

قفل تسهیلات تبصره ۱۸ لایحه بودجه در دو سال گذشته

نماینده مردم «تهران، ری، شمیرانات و پردیس» در مجلس شورای اسلامی معتقد است تسهیلات تبصره ۱۸ لایحه بودجه تقریبا در دو سال سپری شده، قفل بوده است.

قفل تسهیلات تبصره 18 لایحه بودجه در دو سال گذشته
پژواک کارفرما -

روح الله ایزدخواه، با اشاره به مهار تورم و همچنین ارائه تسهیلات اشتغال پایدار در قالب تبصره 18 لایحه بودجه،گفت: مقرر بود که مهار تورم از مسیر رشد تولید رخ دهد که این مهم صورت نگرفت.

نماینده مردم «تهران، ری، شمیرانات و پردیس» در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متاسفانه ما به نام مهار تورم به سمت سیاست های انقباضی رفتیم که نتیجه آن رکود اقتصادی بود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز تولید کننده ما به اصطلاح در محاق به سر می برد و نقدینگی لازم را در اختیار ندارد، بیان کرد: متاسفانه بانکها تسهیلات لازم را در اختیار تولید کنندگان نمی گذارند. به ویژه تسهیلات تبصره 18 لایحه بودجه تقریبا در دو سال سپری شده، قفل بود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اشتباهات مدیریتی در مهار تورم از سوی دولت، بیان کرد: اشتباهی که رخ داد این بود که به نام مهار تورم ما به سمت سیاست های رکود اقتصادی غلتیدیم.باید تمامی موارد نشئت گرفته در خلق تورم به نوعی باهم و در یک راستا برطرف شود و هنر این است که این موارد با هم حل شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تورم مشکلات عدیده ای را برای خانوارها ایجاد کرده است، تاکید کرد: ما باید تورم را به درستی ریشه یابی کرده و از مسیر رشد تولید آن را مهار کنیم.

انتهای پیام
۹۸۳
دیدگاه
آخرین‌های اقتصادی
آخرین اخبار
پربازدیدها