رفع مسائل کسب و کار و توسعه ایده استارتاپی در پاویون مشاوران اینوتکس ۲۰۲۴

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ امسال شاهد استقرار پاویون منتورها و مشاوران با حضور بیش از ۴۰ مشاوره و منتور متخصص از سراسر کشور برای کمک به رفع مسائل کسب و کار و توسعه ایده استارتاپی است.

رفع مسائل کسب و کار و توسعه ایده استارتاپی در پاویون مشاوران اینوتکس 2024
پژواک کارفرما -

نمایشگاه اینوتکس 2024 امسال شاهد استقرار پاویون منتورها و مشاوران با حضور بیش از ۴۰ مشاوره و منتور متخصص از سراسر کشور برای کمک به رفع مسائل کسب و کار و توسعه ایده استارتاپی است.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس 2024؛ پاویون منتورها و مشاوران بخشی از‌ نمایشگاه اینوتکس است که افراد شرکت کننده در این نمایشگاه می توانند با منتورها و مشاوران مطرح و شناحته شده زیست بوم نوآوری کشور در حوزه‌های مختلف کسب و کار یا ایده خود گفتگو کنند. این پاویون از سال ۹۸ با تغییراتی که در نمایشگاه اینوتکس به وجود آمد به تقویم اجرایی این رویداد اضافه شد. 

امسال و در سیزدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری «اینوتکس 2024» برای برگزاری این پاویون با تعداد زیادی از مشاوران برای همکاری رایزنی شد و در نهایت بیش از ۴۰ منتور در 18 حوزه تخصصی برای حضور در این پاویون انتخاب شدند. 

امسال نیز همانند دوره‌ گذشته، منتورها در بخشهای اصلی تقسیم بندی شده اند و بر اساس مهارت ها و حوزه‌های تخصصی منتورها، جلسات مشاوره برنامه ریزی و اجرا خواهد شد. 

برای مثال در حوزه بازاریابی، مخاطبان حوزه های مختلف ارائه شده در حوزه بازاریابی را رصد کرده و متناسب با نیازشان مشاور مورد نظر خود را انتخاب می‌نمایند و درخواست رزرو وقت مشاوره خود را ارسال می کنند تا در روز‌های نمایشگاه براساس اطلاع‌رسانی که انجام ‌می‌شود، با منتور منتخب خود گفتگو نمایند. 

در این دوره از برگزاری پاویون منتورها و مشاوران در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ در ۱۸ حوزه تخصصی مدل و توسعه کسب و کار، فنی و برنامه نویسی، اینترنت اشیاء، سلامت، منابع انسانی، ارزش گذاری و سرمایه گذاری، فین تک و اینشورتک، فناوری های همگرا، روابط عمومی، بازاریابی، فناوری بلاکچین، تیم سازی، رهبری، استراتژی، مدیریت محصول، رابط کاربری، تجربه کاربری، هوش مصنوعی، حقوقی، مجوزها، صادرات، طراحی صنعتی و برندینگ به مخاطبان مشاوره ارائه خواهد شد. 

لازم به ذکر است مدل و توسعه کسب وکار، حقوقی و مجوزها، تیم سازی، رهبری، استراتژی و بازاریابی از حوزه های پرطرفدار نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ بود و حوزه های مدل و توسعه کسب و کار، برندینگ، صادرات از حوزه های پرتقاضای شرکت کنندگان برای سال گذشته معرفی شد. 

گفتنی است امسال نیز مانند ادوار قبل در کنار جلسات حضوری، جلسات آنلاین نیز برگزار خواهد شد، تا درصورتی که امکان حضور در نمایشگاه برای برخی از متقاضیان و منتورها وجود نداشت، بتوانند از این خدمات استفاده نمایند. بنابراین با برگزاری جلسات آنلاین به تعداد بیشتری از مخاطبان و منتورها خدمات رسانی خواهد شد. 

در پاویون منتورشیپ نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴، هر متقاضی از وقت مشاوره ۲۰ دقیقه ای برخوردار است.

علاقه‌مندان برای شرکت در جلسات مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس mentorship.inotex.com مراجعه کنند.

اینوتکس 2024 از 18 تا 21 اردیبهشت‌ماه 1403 در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. این نمایشگاه میزبان بیش از ۴۰۰ شرکت نوآور و فناور در قالب غرفه‌دار، ۱۵۰ سرمایه‌گذار استارتاپی، ۴۰۰ جلسه بین کسب‌وکارها و ۲۰ رویداد و بخش جانبی‌ خواهد بود

انتهای پیام
۷۹۷
دیدگاه
آخرین‌های اقتصادی
آخرین اخبار
پربازدیدها