برگزاری نشست تخصصی جشنواره فیلم «کوثر» به میزبانی دانشگاه الزهرا

بنیاد آیه های ایثار و تلاش، برگزار کننده پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوثر، در ادامه برگزاری نشست ها و هم اندیشی های تخصصی خود، در آستانه سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، نشستی را با موضوع "نقش امام خمینی (ره ) در احیای جایگاه واقعی زن در دنیای معاصر " به میزبانی دانشگاه الزهرا تهران برگزار می کند.

برگزاری نشست تخصصی جشنواره فیلم «کوثر» به میزبانی دانشگاه الزهرا
پژواک کارفرما -

این نشست با حضور «غلامرضا منتظمی» دیپلمات سابق در فرانسه، دبیر اجرایی کنفرانس بین المللی افق نو و مدیر بخش بین الملل جشنواره، در دانشگاه الزهرا تهران برگزار می‌شود.

در حاشیه این نشست تخصصی، پیام‌هایی از غزه و همچنین بخش‌هایی از فیلم‌های ارسالی برای شرکت در جشنواره نمایش داده می‌شود. نشست یاد شده، از ساعت ۱۰ الی۱۲ یکشنبه سیزدهم خردادماه جاری در محل دانشگاه الزهرا تهران میزبان علاقه مندان مباحث تخصصی آسیب‌شناسی سینماست. گفتنی است پیش از این مقرر شده بود نشست مذکور در تاریخ اول خرداد برگزار شود که به دلیل مصادف شدن با حادثه بالگرد رییس جمهور شهید به سیزدهم خرداد موکول شد.

پنجمین جشنواره بین‌المللی «فیلم کوثر» توسط «بنیاد آیه‌های ایثار و تلاش» با همکاری شهرداری تهران، موسسه تصویر شهر، سازمان امور سینمایی و بنیاد شهید و امور ایثارگران و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تیرماه امسال با دبیری ناصر باکیده در تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام
۱۲۹۶
دیدگاه
آخرین‌های اجتماعی
آخرین اخبار
پربازدیدها