اعتبارات تبصره ۱۸ لایحه بودجه هدفمند شود

نماینده مردم «نهبندان» در مجلس شورای اسلامی معتقد است اعتبارات تبصره ۱۸ لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ تخصیص پیدا کرده و اما ما باید این منابع را به صورت هدفمندتر پرداخت کنیم.

اعتبارات تبصره ۱۸ لایحه بودجه هدفمند شود
پژواک کارفرما -

مصطفی نخعی، در ارزیابی خود پیرو تخصیص اعتبارات تبصره ۱۸ لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ و تامین منابع حمایت از تولید و اشتغالزایی، گفت: پیرو اطلاعات به دست آمده بخش زیادی از اعتبارات تبصره ۱۸ لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ تخصیص پیدا کرده است.

نماینده مردم «نهبندان» در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اعتبارات تبصره ۱۸ لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ تخصیص پیدا کرده و اما ما باید این منابع را به صورت هدفمندتر پرداخت کنیم.

نخعی با بیان اینکه تبصره ۱۸ لایحه بودجه به منظور ارائه تسهیلات خرد و کلان به تولید کنندگان پیش بینی شده است، اظهار کرد: متاسفانه این تبصره خیلی به موضوع رونق تولید کمک نمی‌کند چرا که این مسئله جز تسهیلات تکلیفی بانک‌ها قلمداد می‌شود و به نوعی به بانک‌ها فشار مضاعف وارد می‌کند. از این رو بانک‌ها با وجود ارائه این تسهیلات، دیگر نمی‌توانند وظایف خود را به درستی انجام دهند.

نماینده مردم نهبندان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همچنین باید به این نکته تاکید داشت که منابع این تبصره نمی‌تواند به خوبی ارزش افزوده در کشور ایجاد کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متاسفانه هدف گذاری که برای تخصیص منابع تبصره ۱۸ لایحه بودجه در نظر گرفته شده عملاً تحقق پیدا نکرده است و باید این مسئله به جد مورد پیگیری قرار گیرد.

انتهای پیام
۱۴۶۲
دیدگاه
آخرین‌های اقتصادی
آخرین اخبار
پربازدیدها