مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی در اینوتکس ۲۰۲۴ خبر داد:

رونمایی از بسته جدید حمایتی دانش‌بنیان‌ها؛ به زودی

مدیر عامل صندوق نوآوری و شکوفایی از رونمایی بسته جدید حمایتی شرکت های دانش‌بنیان خبرداد.

 رونمایی از بسته جدید حمایتی دانش‌بنیان‌ها؛ به زودی
پژواک کارفرما -

محمدصادق خیاطیان در حاشیه رونمایی از محصولات برتر شرکت های دانش بنیان رویداد اینوتکس با بیان اینکه به اعتقاد او این نمایشگاه مسیری برای خودباوری است، افزود : باور دارم برپایی چنین نمایشگاه‌هایی یعنی توانمندی نخبگان کشور، در قالب شرکت های دانش‌بنیان عرضه می شود.
وی در این رابطه ادامه داد: خیلی از محصولات در واقع محصولات جدیدی است که با تکنولوژی های روز دنیا در حال رقابت است. خیاطیان با اشاره به اینکه ما در صندوق نوآوری وظیفه تامین مالی شرکت های دانش بنیان را بر عهده داریم، افزود: «در حال حاظر بیش از ۸۰ خدمت را ارائه می کنیم و عموما شرکت ها متقاضی تسهیلات هستند.»
وی گفت: «بخش سرمایه گذاری ما فعال است و طبق پیش بینی های دولت ، سرمایه صندوق نوآوری در دولت سیزدهم به ۱۰ همت افزایش پیدا کرده است.» مدیر عامل صندوق نوآوری و شکوفایی افزود : دولت حامی شرکت های دانش  بنیان است و ما هم در صندوق نوآوری تمام تلاشمان را می کنیم تا از شرکت های دانش بنیان حمایت کنیم .
وی با اشاره به رونمایی از بسته جدید حمایتی دانش‌بنیان ها اعلام کرد: بسته حمایت از شرکت های دانش بنیان در قالب شعار سال به زودی رونمایی خواهد شد.

انتهای پیام
۹۸۲
دیدگاه
آخرین‌های اقتصادی
آخرین اخبار
پربازدیدها