ضرورت اهتمام دولت چهاردهم نسبت به کنترل قیمت‌ها

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس گفت:دولت آینده نسبت به کنترل قیمت‌ها در بازار با فعال کردن سازمان تعزیرات اهتمام ورزد.

ضرورت اهتمام دولت چهاردهم نسبت به کنترل قیمت‌ها
پژواک کارفرما -

سلمان اسحاقی با اشاره به موضوعاتی که باید در اولویت اقتصادی مجلس دوازدهم و دولت چهاردهم قرار گیرد، گفت: یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران داشتن مردمی متدین و قانع است چراکه این مردم درک می‌کنند؛ اکنون در حال تجربه تحریم‌های وحشیانه غرب هستیم اما ما نمایندگان مردم در مجلس تثبیت قیمت‌ها در بازار را از دولت خواستاریم.

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این روزها نامزدهای جمهوری در صحبت‌های خود به ایجاد ثبات قیمتی در اقلام خوراکی اشاره‌ای نداشته‌اند در حالی که این مسئله بسیار مهم است، افزود: هیچ برنامه‌ای در کشور ثبات قیمت گوشت دام سبک و سنگین و گوشت سفید مانند مرغ و ماهی نداریم، در حالی که اگر خرید نهاده‌های دامی را تامین منابع کنیم و به دست تولیدکنندگان واقعی همچون عشایر و روستاییان برسانیم علاوه‌بر تامین نیاز داخل می‌توانیم به صادرات نیز برسیم.

وی ادامه داد: متاسفانه دولت و وزارتخانه‌های مرتبط برنامه‌ریزی مشخصی برای بازگرداندن گوشت به سفره‌های مردم -که کاملا حذف شده- برنامه‌ای ندارند، سازمان تعزیرات نیز به عنوان یکی از مهمترین سازمان های نظارت بر بازار باید به این موضوع ورود کند.

اسحاقی ابراز امیدواری کرد دولت آینده نسبت به کنترل قیمت‌ها در بازار با فعال کردن سازمان تعزیرات اهتمام ورزد.

انتهای پیام
۱۴۸۱
دیدگاه
آخرین‌های سیاسی
آخرین اخبار
پربازدیدها