رییس هیات بازرسی انتخابات ریاست جمهوری تهران:

تخلفات انتخاباتی را به سامانه ۴۵۵۰۰ گزارش کنید

رییس هیات بازرسی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری استان تهران از شهروندان این استان خواست تا تخلفات انتخاباتی را به سامانه تلفنی ۴۵۵۰۰ گزارش کنند.

تخلفات انتخاباتی را به سامانه ۴۵۵۰۰ گزارش کنید
پژواک کارفرما -

 اسداله تقی زاده روز پنجشنبه در جلسه بازرسین چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان تهران گفت: طبق قانون تبلیغات نامزدهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری از ساعت ۸ صبح امروز (پنجشنبه ۷ تیرماه) ممنوع بوده و شهروندان استان تهران در صورت مشاهده هرگونه تخلفات تبلیغاتی نامزدها حتما موارد را از طریق تماس با تلفن ۴۵۵۰۰ هیات بازرسی انتخابات استان تهران مطرح کنند.

 وی ادامه داد: در آستانه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری (جمعه ۸ تیرماه) اقدامات خوبی صورت گرفته و تلاش داریم با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات لازم، انتخاباتی منظم و به دور از حاشیه برگزار کنیم.

تقی زاده اظهار کرد: شهروندان استان تهران می‌توانند شکایات و گزارش‌های خود را از طریق تماس با شماره ۴۵۵۰۰ با پیش‌شماره ۰۲۱ (از امروز ۷ تیرماه ) تا پایان روز رای گیری به این هیات اطلاع رسانی کنند.

تقی زاده همچنین رعایت بی طرفی را مهمترین ویژگی بازرسان عنوان کرد و افزود: رویکرد هیات بازرسی استان و شهرستان‌های تابعه تلاش برای اجرای مطلوب انتخابات و برگزاری انتخاباتی سالم است.

مدیرکل بازرسی استانداری تهران افزود: بازرسان به منظور تضمین حسن جریان، صحت و اجرای مطلوب، سلامت و صیانت از آرای مردم در روند برگزاری انتخابات در استان تهران ماموریت دارند و تمهیداتی اندیشیده شده تا به هیچ عنوان روز رای گیری در محل شعب اخذ رای تبلیغات محیطی له یا علیه نامزدهای ریاست جمهوری صورت نگیرد.

 

انتهای پیام
۱۵۷۸
دیدگاه
آخرین‌های سیاسی
آخرین اخبار
پربازدیدها