رئیس شورای شهر تهران:

درختی در تهران قطع نمی‌شود/سرانه فضای سبز در تهران باید افزایش یابد.

رئیس شورای شهر تهران گفت: در شهر تهران نه تنها تصور قطع درخت ندارند؛ بلکه به توسعه فضای سبز هم کمک می‌کنند.

درختی در تهران قطع نمی‌شود/سرانه فضای سبز در تهران باید افزایش یابد.
پژواک کارفرما -

مهدی چمران در آیین بهره‌برداری از دسترسی جنوب به غرب بزرگراه شهید همت و بازگشایی فاز دوم تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید نواب _ شهید تندگویان در دویست و دومین پویش «شنبه امید و افتخار» با بیان اینکه امید است هر چه سریعتر و بهتر پروژه‌ها تکمیل شود، اظهار کرد: همه همت و تلاش ما این است که رضایت مردم را بعد از این‌پروژهای شهر چه فرهنگی و چه عمرانی و... ببینیم؛ چراکه رضایت مردم به رضایت رهبر و آقا امام زمان و خدا خواهد انجامید.

وی با بیان اینکه از مدیران شهری تشکر می‌کنم که بعد از تکمیل پروژه‌ها منتظر افتتاحیه نمی‌مانند و پروژه را وارد مدار بهره‌بردادی می‌کنند، گفت: جا دارد از مدیران بابت توسعه فضای سبز در حاشیه اجرای این پروژه تشکر کنم و سرانه فضای سبز در تهران ۱۶ و نیم‌متر است و باید افزایش یابد.

چمران با تأکید بر اینکه نه شهرداری و نه پیمانکاری تصور اینکه درخت قطع کند و یا فضای سبز را از بین ببرند از مخیله شان عبور نمی‌کند و تمام تلاش خود را برای توسعه فضای سبز می‌کنند، افزود: در شهر قم‌ بودم و دوستان می‌گفتند که سرانه فضای سبز این شهر ۲۴متر است که کار خوبی در این شهر خشک با وجود کمبود آب داشتند و در شهر ما نیز این روش شروع شده و فضاهای سبز با کمترین میزان مورد نیاز آب، به بهره‌برداری می‌رسند.

انتهای پیام
۱۰۸۹
دیدگاه
آخرین‌های اجتماعی
آخرین اخبار
پربازدیدها