پرداخت ۷۹ میلیارد تومان خسارت بیمه درمان تکمیلی به بیمه شدگان صندوق هنر

در اجرای قرارداد ۱۴۰۲-۱۴۰۳ بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر با شرکت بیمه دانا، تاکنون بیش از ۱۹۰ هزار پرونده رسیدگی و بیش ۷۹ میلیارد تومان خسارت بیمارستانی، پاراکلینیکی و دندانپزشکی به بیمه شدگان صندوق اعتباری هنر پرداخت شده است.

پرداخت ۷۹ میلیارد تومان خسارت بیمه درمان تکمیلی به بیمه شدگان صندوق هنر
پژواک کارفرما -

یکی از دغدغه‌های مهم صندوق اعتباری هنر، کاهش فشار‌های مالی ناشی از هزینه‌های درمانی بر خانواده بزرگ فرهنگ و هنر کشور است. براین اساس ایجاد پوشش بیمه درمان تکمیلی برای اعضا و افراد تحت تکفل، یکی از مهمترین اقدامات حمایتی صندوق اعتباری هنر در حوزه درمان است.

در قرارداد سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳، قریب به ۴۶ هزار نفر از اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت و افراد تحت تکفل آن‌ها از خدمات بیمه تکمیلی برخوردار شدند.

بر این اساس ۳ درصد از بیمه شدگان از خدمات طرح امید، ۷۵ درصد از خدمات طرح آرامش و ۲۲ درصد از پوشش طرح رفاه برخوردار شدند. همچنین از ۲۵ هزار نفر بیمه شده اصلی حدود ۲۳ هزار نفر با توجه به شرایط سنی تحت پوشش بیمه عمر و حادثه قرار گرفتند.

در اجرای قرارداد ۱۴۰۲-۱۴۰۳ بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر با شرکت بیمه دانا تاکنون بیش از ۱۹۰ هزار پرونده رسیدگی و بیش ۷۹ میلیارد تومان خسارت بیمارستانی، پاراکلینیکی و دندانپزشکی توسط بیمه دانا به بیمه شدگان صندوق اعتباری هنر پرداخت شده است.

همچنین بیش از ۱۳۴ هزار مورد معرفی نامه باز با مبلغ بیش از۱۷۷ میلیارد تومان برای بیمه شدگان صادر شده است.

ارائه خدمت در بیش از هزاران مرکز درمانی، سرپایی، بیمارستانی و دندانپزشکی در سراسر کشور به بیمه شدگان انجام می‌شود. اعضا می‌توانند با مراجعه به مراکز طرف قرارداد صرفاً با پرداخت مبلغ فرانشیز (تا سقف تعهدات بیمه نامه مطابق تعرفه‌های اعلامی وزارت بهداشت) مراحل درمانی خود را طی نمایند. همچنین بیمه شدگان در صورت مراجعه به مراکز غیر طرف قرارداد، می‌توانند مستندات درمان خود به یکی از شعب بیمه دانا در سراسر کشور ارائه نمایند.

انتهای پیام
۱۱۱۴
دیدگاه
آخرین‌های اجتماعی
آخرین اخبار
پربازدیدها