کارشناس سازمان هواشناسی؛

پیش‌بینی رگبار و رعدوبرق در ۱۱ استان طی امروز و فردا

کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد: احتمال وقوع رگبار و رعدوبرق در ۱۱ استان طی امروز و فردا (سه شنبه و چهارشنبه) وجود دارد.

پیش‌بینی رگبار و رعدوبرق در ۱۱ استان طی امروز و فردا
پژواک کارفرما -

از سازمان هواشناسی، کبری رفیعی، گفت: برای امروز سه‌شنبه (۵ تیر) و فردا در مناطقی از استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، قزوین، زنجان، البرز، تهران و سمنان رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی رخ خواهد داد. وی ادامه داد: در برخی نقاط نیز گردوخاک و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: برای روزهای پنجشنبه و جمعه نیز در استان‌های ساحلی خزر و بخش‌هایی از استان‌های کردستان، زنجان، قزوین، خراسان شمالی و ارتفاعات استان‌های تهران، البرز و سمنان بارش‌ها ادامه خواهد داشت.

رفیعی خاطرنشان کرد: از بعدازظهر چهارشنبه و روز پنجشنبه نیز بارش‌ها در استان‌های ساحلی خزر و استان اردبیل شدت بیشتری خواهد داشت و این مناطق همچنین کاهش محسوس دما را تجربه خواهند کرد.

وی گفت: روز شنبه نیز در ارتفاعات شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی رگبار پراکنده انتظار می‌رود و تا روز جمعه در شرق و شمال شرق و بخش‌هایی از مرکز و استان‌هایی که در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی واقع شده‌اند، وزش باد شدید و گردوخاک رخ خواهد.

 

انتهای پیام
۱۵۴۷
دیدگاه
آخرین‌های اجتماعی
آخرین اخبار
پربازدیدها