سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد:

حمایت از انتقال دستفروشان محوطه تئاتر شهر

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: قرار ما در مدیریت شهری بر این بود که انتقال دست‌فروشان به سامان‌بازار جدید، این بار محکم و با جدیت صورت بگیرد.

حمایت از انتقال دستفروشان محوطه تئاتر شهر
پژواک کارفرما -

علیرضا نادعلی با بیان اینکه شهرداری منطقه ۱۱ تهران با کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و کمیته هنری این کمیسیون برای ساماندهی دست‌فروشان محوطه تئاتر شهر هماهنگی لازم را دارد، اظهار کرد: قرار بر این بود ساماندهی دست‌فروشان این بار محکم و به صورت جدی انجام شود و بر آن ایستادگی کنیم.

وی همچنین تصریح کرد: برای بهسازی و تعیین حدود حریم تئاتر شهر از سمتی و ساماندهی دست‌فروشان در ضلع شمالی بوستان و بهسازی فضای داخلی پارک دانشجو از سمتی دیگر باید کمک کنیم که فضای اجتماعی و فرهنگی و هنری خوبی فراهم شود تا خانواده‌ها و هنرمندان بتوانند از این فضا استفاده کنند.

نادعلی در ادامه یادآور شد: طراحی محدوده تئاترشهر به خود آن مجموعه برمی‌گردد و ما تنها بر آن نظارت داریم اما برای ساماندهی دست‌فروشان زمین تهیه شده تا افرادی که حاضرند بر اساس ضوابط به سامان‌بازار جدید منتقل شوند اقدام کنند تا درنهایت محوطه فعلی تخلیه شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه قرار بود پیش از این انتقال دست‌فروشان انجام شود اما شرایط هم‌اکنون آماده شده تا انتقال دست‌فروشان صورت بگیرد، تأکید کرد: این اقدام در زمان مقرر صورت خواهد گرفت و ما نیز در شورا حمایت لازم را انجام خواهیم داد.

انتهای پیام
۱۰۴۹
دیدگاه
آخرین‌های اجتماعی
آخرین اخبار
پربازدیدها