اجرای ۳۲ هزار میلیارد ریال پروژه راهداری در خوزستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از اجرای ۳۲ هزار میلیارد ریال پروژه در این اداره کل خبر داد.

اجرای 32 هزار میلیارد ریال پروژه راهداری در خوزستان
پژواک کارفرما -

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان اظهار کرد: اعتبار پروژه‌های فعال این اداره کل در سال جاری ۳۲ هزار و ۲۴۰ میلیارد ریال است که در بخش‌های راهداری، فنی و ماشین آلات هزینه خواهد شد.

محمد جولانژاد با اشاره به فعال بودن ۱۳۲ پروژه راهداری به ارزش ۱۱ هزار و ۵۴۰ میلیارد ریال در طول محورهای استان، افزود: بهسازی و روکش آسفالت ۹۵۰ کیلومتر از محورهای اصلی، فرعی و روستایی، احداث ۱۹۰ کیلومتر راه روستایی، احداث ۴۰ کیلومتر روشنایی، تهیه و نصب نیوجرسی به طول ۴۰ کیلومتر، اجرای خط کشی در طول ۸۰۰۰ کیلومتر و تعمیر و بهسازی ۱۱۴ دستگاه ابنیه فنی از مهمترین پروژه‌های اجرایی راهداری خوزستان در سال جاری خواهد بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان بیان کرد: این پروژه‌ها در سطح محورهای استان و محورهای منتهی به پایانه‌های مرزی به منظور آمادگی و میزبانی از سفرهای زائران اربعین حسینی در حال اجرا هستند.

وی ادامه داد: در بخش فنی و راه‌های روستایی به ویژه برای تقویت زیرساخت‌های پایانه‌های مرزی نیز ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال درنظر گرفته شده است.

جولانژاد بیان کرد: در حوزه نوسازی، بهسازی و تعمیر ماشین آلات راهداری نیز اعتبار درنظر گرفته شده ۱۷ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال خواهد بود.

انتهای پیام
۱۴۴۵
دیدگاه
آخرین‌های اقتصادی
آخرین اخبار
پربازدیدها