با حضور فعالان استارتاپی و علاقمندان حوزه نوآوری انجام می‌شود؛

بررسی برند کارفرمایی در استیج اینوتکس ۲۰۲۴

هفتمین رویداد استیج اینوتکس که از معتبرترین کنفرانس‌های استارتاپی کشور است از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در محل پارک فناوری پردیس میزبان صدها فعال استارتاپی و علاقه‌مندان حوزه نوآوری خواهد بود.

بررسی برند کارفرمایی در استیج اینوتکس 2024
پژواک کارفرما -

استیج رویدادی در دل نمایشگاه بین المللی اینوتکس است که در سال‌های اخیر به قلب تپنده‌ این جشنواره تبدیل شده است.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس؛ این رویداد با هدف تعامل و گفتگو میان فعالان استارتاپی، علاقمندان به حوزه‌های فناورانه و نوآورانه، نخبگان فناوری، نهادهای ذی‌نفع حاکمیتی، کارآفرینان و صنعتگران نوآور ایجاد شده و سالانه میزبان ده‌ها صاحب‌نظر در حوزه‌های گوناگون استارتاپی‌ است.

استیج امسال علاوه بر بررسی ترندها و فناوری‌های نوظهور پدید آمده در حوزه فناوری کشور، به نقش و رویکرد شرکت‌ها و هولدینگ‌های بزرگ صنعتی و برنامه‌های نوآوری این شرکت‌ها خواهد پرداخت. موضوعات استیج بیش از هر چیز به مسائل روز اکوسیستم استارتاپی معطوف شده است.

مرور‌ مهم‌ترین وقایع اکوسیستم استارتاپی در سالی که گذشت، بررسی و تحلیل وقایع و رویدادهای اکوسیستم نوآوری، بررسی چالش‌ها و مسائل اکوسیستم نوآوری کشور و اینکه هوش مصنوعی چگونه آینده ما را رقم خواهند زد از مهمترین برنامه استیج اینوتکس 2024 است.

همچنین در این رویداد به بررسی مواردی چون، «دیفای از رویا تا واقعیت»، «نقش و رویکرد شرکت‌ها و هولدینگ‌های بزرگ صنعتی در اکوسیستم نوآوری»، «آنچه که باید استارتاپ‌ها از شرکت‌های بزرگ یاد بگیرند» و «نقش و رویکرد دانشگاه در نزدیک ساختن شرکت‌های سنتی با فضای نوآوری و استارتاپی» نیز پرداخته می شود. 

بررسی مهم‌ترین روندها و تازه‌های حوزه ارتباطات و تبلیغات، بررسی برند کارفرمایی، بررسی مهم‌ترین چالش‌ها و مسائل اکوسیستم استارتاپی کشور، اهمیت تربیت نیروی توسعه کسب‌ وکار در جهت رشد و تجربه ورود هولدینگ‌های بزرگ صنعتی به حوزه نوآوری و استارتاپی از دیگر برنامه های مهم استیج در نمایشگاه اینوتکس 2024 خواهد بود.

استیج در روز آخر نمایشگاه اینوتکس نیز میزبان رقابت استارتاپ ها در حضور سرمایه گذاران و امتیازدهی به آنان توسط داوران مطرح ایرانی و بین المللی خواهد بود.

با توجه به شرایط موجود اکوسیستم استارتاپی کشور بیش از‌هر زمان دیگر نیازمند هم‌اندیشی، ایجاد دیالوگ، یادگیری و دیده شدن است. استیج این فرصت را برای فعالان و علاقمندان حوزه کسب‌وکارهای نوآورانه فراهم می‌کند.

گفتنی است استیج علاوه بر اینکه پذیرای شرکت‌کنندگان جشنواره اینوتکس در پارک فناوری پردیس است به صورت زنده از طریق وب‌سایت www.inotex.com در دسترس مخاطبان بین‌المللی و علاقمندان قرار خواهد گرفت.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد و اطلاع از برنامه های پیشبینی شده استیج به آدرس stage.inotex.com مراجعه کنند.

اینوتکس ۲۰۲۴ از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس، میزبان بیش از ۴۰۰ شــرکت نــوآور و فنــاور در قالب غرفــه دار، بیش از هفتاد هزار مخاطب فعـــال در حوزه کسب و کار، ۱۵۰ سرمایه‌گذار استارتاپی، ۴۰۰ جلسه بین کسب‌وکارها و ۲۰ رویداد و بخش جانبی‌است.

انتهای پیام
۷۹۴
دیدگاه
آخرین‌های اقتصادی
آخرین اخبار
پربازدیدها