سرپرست اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان تهران مطرح کرد:

تشکل‌های کارگری و کارفرمایی پل ارتباطی بین دولت، کارگران و کارفرمایان

سرپرست اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان تهران تشکل‌های کارگری و کارفرمایی را پل ارتباطی بین دولت، کارگران و کارفرمایان و پیشتازان بالقوه برای جلب مشارکت حداکثری مردم در جهش تولید دانست.

تشکل‌های کارگری و کارفرمایی پل ارتباطی بین دولت، کارگران و کارفرمایان
پژواک کارفرما -

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، محمد آذر پناه در دیدار با  هیات مدیره کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایان استان تهران ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگر و تبریک هفته کار و کارگر، بر نقش مهم تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در ارتقای سطح معیشت و رفاه کارگران تأکید کرد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان تهران گفت:  تشکل‌های کارگری و کارفرمایی پل ارتباطی بین دولت، کارگران و کارفرمایان

هستند و می‌توانند با جلب مشارکت حداکثری مردم در حل مشکلات و چالش‌های پیش روی جامعه کار و تولید نقش موثری ایفا کنند."

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به لزوم تقویت تشکل‌های کارگری و کارفرمایی، گفت: "باید با برنامه‌ریزی هدفمند برای پیاده سازی اهداف پیش بینی شده در قانون کار و فرازهایی از قانون اساسی در اصول ۲۸، ۴۳ و ۴۴ و انجام حمایت‌های لازم، تشکل‌های کارگری و کارفرمایی را در استان فعال‌تر و پویاتر کنیم تا به نفع جامعه هدف و تحقق جهش تولید تمام شود.

در این دیدار، اعضای هیات مدیره کانون کارفرمایی استان نیز به بیان مشکلات و چالش‌های پیش روی خود پرداختند. آنها از آذر پناه خواستند که برای حل این مشکلات برنامه ریزی و اقدامات لازم را انجام دهد.

انتهای پیام
۹۱۳
دیدگاه
آخرین‌های اقتصادی
آخرین اخبار
پربازدیدها