۷ شکست شاگردان سوریان مقابل ازبکستان در قهرمانی آسیا!

۷ فرنگی‌کار نوجوان ایران جدی‌ترین مبارزات خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا را مقابل کشتی‌گیران ازبکستان با شکست پشت سر گذاشتند.

۷ شکست شاگردان سوریان مقابل ازبکستان در قهرمانی آسیا!
پژواک کارفرما -

تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران با هدایت محسن سوریان با کسب ۳ مدال طلا، ۴ نقره و ۳ برنز به عنوان نایب قهرمانی آسیا رسید و نتوانست از عنوان قهرمانی خود در این رقابت‌ها دفاع کند.

اما این عنوان در شرایطی بدست آمد که شاگردان سوریان، ۷ شکست را مقابل رقبای ازبک متحمل شدند؛ اتفاقی که قطعا می‌تواند نگرانی‌ها بابت نحوه نتیجه‌گیری این تیم در رقابت‌های قهرمانی جهان را بیش از پیش کند.

احمد بدرالدینی در فینال ۴۵ کیلوگرم، علیرضا امیری در فینال ۴۸ کیلوگرم، امیرعلی حیدری در نیمه‌نهایی ۵۵ کیلوگرم، ابوالفضل شیری در نیمه‌نهایی ۶۰ کیلوگرم، امیرمهدی سعیدی‌نوا در فینال ۶۵ کیلوگرم، محمد کاظمی در فینال ۷۱ کیلوگرم و ایوب حسینوند قاسمی در مرحله مقدماتی ۱۱۰ کیلوگرم ۷ کشتی‌گیری بودند که همگی برابر کشتی‌گیران ازبکستان تن به شکست دادند.

ابوالفضل کرمی در فینال ۵۱ کیلوگرم و دانیال ایزدی در یک چهارم نهایی وزن ۹۲ کیلوگرم، تنها کشتی‌گیران ایران بودند که در این مسابقات مقابل رقبای ازبک صاحب برتری شدند.

 

انتهای پیام
۱۵۷۰
دیدگاه
آخرین‌های ورزشی
آخرین اخبار
پربازدیدها