تقدیر از وزارت ارتباطات به‌دلیل توسعه دولت الکترونیکی

وزیر علوم از تلاش‌های وزارت ارتباطات بابت توسعه دولت الکترونیک و یکپارچه‌سازی خدمات دانشگاهی تشکر و قدردانی کرد.

تقدیر از وزارت ارتباطات به‌دلیل توسعه دولت الکترونیکی
پژواک کارفرما -

محمد علی زلفی گل- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری- در راستای برگزیده شدن پروژه پنجره واحد خدمات دانشگاهی در اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی که به تازگی در ژنو برگزار شد، از زحمات دکتر زارع پور، وزیر ارتباطات، سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاونت دولت الکترونیکی سازمان، تقدیر کرد.

پنجره واحد خدمات دانشگاهی در دولت سیزدهم با همکاری وزارت علوم و سازمان فناوری اطلاعات ایران راه اندازی شده است. بیش از ۲۵۱ دانشگاه و موسسه آموزش عالی و بیش از ۴۹۴ سامانه از طریق این درگاه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند   (MY.GOV.IR)  اتصال یافته‌اند و خدمات خود را با یکبار احراز هویت در اختیار کاربران قرار می دهند.

گفتنی است، پنجره واحد خدمات دانشگاهی (Universities Smart Services Single Window  ) به آدرس اینترنتی usw.msrt.ir  توسط اتحادیه جهانی ارتباطاتITU)  ) به‌عنوان پروژه برگزیده در بخش علم الکترونیکی انتخاب شده است.

طبق اعلام سازمان فناوری اطلاعات ایران، سامانه های مرتبط با ستاد وزارت و سازمانهای تابعه و پنجره واحد دانشگاه‌های کشور که ارایه دهنده خدمات اداری، پژوهشی، رفاهی، آموزشی دانشگاهی و استعلام مدرک تحصیلی می باشد، از جمله خدماتی است که از طریق این پنجره به مخاطبان عرضه می شود.

انتهای پیام
۱۳۷۸
دیدگاه
آخرین‌های اقتصادی
آخرین اخبار
پربازدیدها