اراضی بدون اقدام در شهرک‌های صنعتی خوزستان خلع‌ید می‌شوند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان به لزوم واگذاری زمین‌های صنعتی به سرمایه‌گذاران واقعی اشاره کرد و گفت: خلع ید اراضی بدون اقدام در شهرک‌های صنعتی به ویژه در شهرستان‌های تقاضامحور با جدیت در حال پیگیری است.

اراضی بدون اقدام در شهرک‌های صنعتی خوزستان خلع‌ید می‌شوند
پژواک کارفرما -

علی مهدی پور اظهار کرد: ۶۰۰ پرونده در کمیته پایش خوزستان مورد بررسی و دقت نظر دقیق برای واگذاری مجدد قرار گرفته است تا این اراضی در شهرستان‌هایی که متقاضی محور هستند به سرمایه‌گذاران واقعی واگذار شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، تامین گاز موردنیاز تولیدکنندگان را مهمترین چالش برخی شهرک‌های صنعتی استان عنوان کرد و گفت: اجرا و تکمیل شبکه انتقال گاز به شهرک صنعتی شماره ۴ دزفول از دغدغه‌های جدی است که این موضوع به عنوان اولویت در حال پیگیری است.

وی افزود: ناحیه صنعتی ۲۲ بهمن اهواز و شهرک صنعتی شماره ۴ دزفول از جمله شهرک‌ها و نواحی صنعتی خوزستان هستند که شبکه داخلی گاز آن‌ها اجرا اما متاسفانه تاکنون انتقال گاز به آن‌ها اجرایی نشده است.

مشکل گاز ناحیه صنعتی ۲۲ بهمن اهواز پس از سال‌ها رفع ‌شد

مهدی پور اضافه کرد: طی هفته‌های اخیر با دستور و ورود جدی استاندار خوزستان مشکل گاز ناحیه صنعتی ۲۲ بهمن اهواز رفع و عملیات اتصال این ناحیه به شبکه گاز پس از سال‌ها وقفه از سر گرفته شد.

وی ادامه داد: امیدواریم مشکل انتقال گاز برای شهرک صنعتی شماره چهار دزفول نیز در اسرع وقت حل و عملیات اجرایی آن آغاز شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در ادامه به تصویب ایجاد شهرک صنعتی شماره پنج دزفول اشاره و خاطرنشان کرد: دزفول از جمله مناطق متقاضی‌محور است که علاقه‌مندان زیادی برای سرمایه‌گذاری صنعتی دارد و بر همین اساس احداث شهرک شماره ۵ مصوب و در دستور کار قرار گرفت.

پنجمین شهرک صنعتی دزفول در سال جاری عملیاتی می‌شود

مهدی پور یادآور شد: به دلیل نداشتن زمین صنعتی در این شهرستان و تکمیل ظرفیت تمام شهرک‌های صنعتی موجود، احداث پنجمین شهرک صنعتی در این شهرستان هدف‌گذاری شد و ان‌شاءالله در سال جاری عملیاتی خواهد شد.

وی تاکید کرد: فعال شدن شهرک صنعتی شماره پنج و توسعه شهرک صنعتی شماره ۲ دزفول می‌تواند مشکل زمین برای سرمایه‌گذاری صنعتی در این شهرستان را به طور کامل رفع ‌کند.

انتهای پیام
۱۰۸۶
دیدگاه
آخرین‌های اقتصادی
آخرین اخبار
پربازدیدها